rozpoczęcie roku szkol.
zajęcia terenowe
spotkanie z Ł. Wierzbickim
Święta Bożego Narodzenia

W dniu 21 stycznia 2009 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie klas I - III przyszli do szkoły odświętnie ubrani, uśmiechnięci, aby uczcić to ważne święto. Babcie i dziadkowie bardzo chętnie i licznie uczestniczyli w tej uroczystości.
Jak co roku uczniowie pod kierunkiem wychowawców przygotowali bogaty program artystyczny,  w którym znalazły się: piosenki, wiersze, skecze, tańce i przedstawienia teatralne. Po raz pierwszy wnuki deklamowały wiersze i śpiewały piosenki w języku angielskim.
Bardzo dużo pracy i trudu włożono w przygotowanie tej uroczystości. Zadbano o piękny wystrój auli oraz dekorację sceny. Babcie i dziadkowie otrzymali prezenciki z życzeniami od swoich pociech. Koło teatralne klas I - III pokazało inscenizację pt. "Dwie Dorotki".

Scena finałowa - szczęśliwe zakończenie. Królewicz prosi dobrą Dorotkę o rękę.

W czerwonych czapeczkach krasnoludków zaprezentowały się dzieci z klasy I b.

Na scenie tańczy klasa II b.

Poprzez wiersze, piosenki, skecze, tańce dzieci wyraziły miłość do swoich dziadków.
Na zakończenie dzieci wręczyły babciom i dziadkom upominki i po odśpiewaniu " Sto lat" złożyły życzenia.

Wszystkie wnuki, nawet duże,
Nawet takie po maturze,
Nawet takie z dużą brodą aż po pas,
Niech do babci i do dziadka lecą z kwiatkiem
I zaniosą na dokładkę
Moc szczerych życzeń od nas.